to 100 to 100
to 100 Топ 100 агенцій нерухомості України 2026
АН Новий Дім
АН Новий Дім
Львів
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж квартир (26)

  • АН Новий Дім
    54 900 $
    1 500 $/м²

    Кульпарківська вул. (Кульпарківська), 93 к5

    ПРЕМІУМ ПЕРЕУСТУПКА Кульпарків ЖК Парус City
    1 кімната
    37 / 20 / 6 м²
    поверх 11 з 15
    сьогодні
    Пропонується на продаж 1-кімнатна квартира (апартаменти) в ЖК «Парус Сіті» на вул. Кульпарківській. Загальна площа: 36,6 м²
Поверх: 11/15 Характеристики: будинок бізнес-класу автономне опалення в будинку власна дахова котельня можливість одразу розпочати ремонтні роботи Паркінг: підземний, наземний, багаторівневий ЖК розташований у дуже популярній локації з розвиненою інфраструктурою. Поруч є все необхідне для комфортного життя. Чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції. Форма продажу: по переуступці
 Ціна: 54900 $ Деталі за телефоном, покази — за домовленістю
    Рієлтор
  • АН Новий Дім
    200 000 $
    2 024 $/м²

    Костя Левицького вул. (), 71

    ПРЕМІУМ Личакiв
    3 кімнати
    99 / 62 / 17 м²
    поверх 1 з 3
    1918 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 3-кімнатної квартири у центрі Львова, вул. Костя Левицького, 71 Пропонується простора 3-кімнатна квартира загальною площею 98,8 м² (житлова — 62 м², кухня — 17,2 м²), розташована на 1 поверсі з 3 у польському будинку. Переваги квартири: правильне та зручне планування сучасний ремонт нова електрика та сантехніка повністю укомплектована для комфортного проживання Додатково: якісний, автентичний будинок в будинку є надійне укриття з арочним склепінням Покази: у зручний для вас час за попередньою домовленістю Вартість: 200 000 $
    Рієлтор
  • АН Новий Дім
    44 000 $
    1 397 $/м²

    Івана Виговського вул. (Терешкової), 25

    ПРЕМІУМ Сигнівка
    1 кімната
    32 / 17 / 6 м²
    поверх 2 з 5
    1963 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 1-кімнатної квартири на вул. Виговського Пропоную до продажу 1-кімнатну квартиру у зручному районі міста. Основні характеристики:
 • Поверх: 2/5
 • Загальна площа: 31,5 м²
 • Житлова площа: 17,6 м²
 • Будинок: панельний
 • Опалення: центральне Квартира під ремонт — чудова можливість зробити дизайн на власний смак. Ціна: 44 000 $. Без СП.
    Рієлтор
  • АН Новий Дім
    150 000 $
    3 000 $/м²

    Зелена вул., 204-В

    1 кімната
    50 / 22 / 16 м²
    поверх 3 з 10
    2020 рік побудови
    сьогодні
    ПРОДАЖ 1-кімнатної квартири в новобудові (ЖК Avalon, вул. Зелена, 204) Пропонується стильна та комфортна 1-кімнатна квартира в сучасному житловому комплексі. Основні характеристики: Загальна площа: 50 м² Житлова: 22 м² Кухня: 16 м² (кухня-студія) Поверх: 3 з 10 Планування: Простора кухня-студія Ізольована спальня Гардеробна Стан квартири: Якісний сучасний ремонт Повністю укомплектована меблями та побутовою технікою Підігрів підлоги Індивідуальне газове опалення Локація: Розвинена інфраструктура: поруч магазини, транспорт, школи, дитячі садки Ціна: 105 000 $
    Рієлтор
  • АН Новий Дім
    75 140 $
    1 300 $/м²

    Довга вул., 30

    1 кімната
    58 / 18 / 23 м²
    поверх 4 з 10
    2025 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 1-кімнатної квартири в новобудові | вул. Довга, 30
Забудовник — Карпатбуд Пропонується до продажу простора 1-кімнатна квартира з кухнею-вітальнею у сучасному житловому комплексі від забудовника Карпатбуд. Загальна площа: 57,8 м²
Поверх: 4 / 10 Продумане планування: • кухня-вітальня — 22,7 м²
 • спальня — 17,7 м²
 • санвузол — 5,8 м²
 • коридор — 6,9 м²
 • гардеробна — 2,4 м²
 • балкон — 2,3 м² Квартира має зручне сучасне планування: простора кухня-вітальня ідеально підходить для відпочинку та прийому гостей, а окрема спальня створює комфортну приватну зону. Передбачена гардеробна, що додає зручності для зберігання речей. Переваги квартири: • сучасне планування
 • новобудова
 • зручне...
    Рієлтор
  • АН Новий Дім
    240 000 $
    2 824 $/м²

    Кульпарківська вул. (Кульпарківська), 93 к4

    2 кімнати
    85 / 43 / 25 м²
    поверх 5 з 6
    2024 рік побудови
    сьогодні
    Продаж чудової квартири,ЖК бізнес-класу Parus City Premium ,вул. Кульпарківська, 93/4. Пропонуємо вашій увазі простору дизайнерську квартиру в ЖК бізнес-класу Parus City Premium.
 Площа - 85 м² 5/6 поверх. Ціна - 240 000 $ Планування: 2 ізольовані спальні з гардеробними кухня-вітальня санвузол з ванною Оснащення та комфорт: підігрів підлоги у всіх зонах з плиткою кондиціонери в кожній кімнаті вмонтована вся необхідна побутова техніка дизайнерські меблі Frankoff Квартира продумана до дрібниць, стильна та готова до заселення. Інфраструктура:
Район з максимально розвиненою інфраструктурою.
На території комплексу — супермаркет, кав’ярні, б’юті-центри та інше.
Зручна транспортна розв’язка в будь-...
    Рієлтор
  • АН Новий Дім
    75 400 $
    1 300 $/м²

    Стрийська вул., (Будинок 1)

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Арена Львів
    ЖК Resident State
    2 кімнати
    58 / 23 / 16 м²
    поверх 8 з 11
    сьогодні
    Продаж 2-кімнатної квартири | ЖК Resident State | РОЗТЕРМІНУВАННЯ | Без комісії   Пропонується до продажу сучасна квартира у новобудові — чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції. Локація: вул. Карла Мікльоша 41, ЖК Resident State, Сихівський район  Характеристики: Площа: 58 м² Поверх: 8 Кількість кімнат: 2 Стан: від забудовника (стяжка в житлових кімнатах, котел, штукатурка) Будинок: новобудова Здача: 1 квартал 2028 року Ціна: 1300 $/м² (75 400 $ за квартиру) Огляд — за домовленістю
    Рієлтор
  • АН Новий Дім
    72 000 $
    1 636 $/м²

    Тролейбусна вул., (Будинок)

    ПРЕМІУМ ЖК Novatsia
    1 кімната
    44 / 12 / 20 м²
    поверх 6 з 8
    2026 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК "Новація "за адресою вул. Тролейбусна 16 (бічна вул Наукова та вул Трускавецька) Площа - 44/12/20 Поверх: 6/8, 1 лоджія опалення: індивідуальне газове, електрика, вода Здача: 2 кв 27 рік переуступка Ціна 72000 дол (1600 дол/м) Наповнення: Несучі та міжкімнатні стіни: цегла/керамоблок Штукатурка: цементно-вапняна Вхідні двері: металеві з МДФ накладками Металопластикові вікна: п’ятикамерний профіль, двокамерний склопакет стіни: цегла Будинок утеплено мінеральною ватою
    Рієлтор
  • АН Новий Дім
    105 000 $
    1 985 $/м²

    Костя Левицького вул. (), 52

    ПРЕМІУМ Личакiв
    2 кімнати
    53 / 35 / 12 м²
    поверх 3 з 3
    1900 рік побудови
    сьогодні
    Продаж автентичної квартири — вул. Костя Левицького, 52 Продається 2-кімнатна квартира в престижному районі «тихого центру». Ідеальний варіант для поціновувачів історичного житла. Основні параметри: • Локація: вул. К. Левицького, 52 (історичний ареал міста). • Поверх: 3/3. Дах капітально перекритий у 2024 році. • Площа: загальна 52.9 м², кухня — 12 м². • Висота стелі: 3.45 м. Збережена оригінальна ліпнина. • Планування: одна кімната ізольована, інша — простора прохідна вітальня. • Вхід: парадний з під’їзду. • Балкон: вихід з кухні у затишний внутрішній двір. Стан та переваги: • Документи: повний пакет, виготовлено історичний паспорт. • Автентика: робоча австрійська піч, збережений паркет «ял...
    Рієлтор
  • АН Новий Дім
    101 200 $
    1 420 $/м²

    Василя Щурата вул., 1

    ПРЕМІУМ
    ЖК Viking Hills
    2 кімнати
    71 / 29 / 23 м²
    поверх 7 з 9
    сьогодні
    Пропоную на продаж двокімнатну квартиру в сучасному ЖК Viking Hills Локація: вул. Щурата, Секція 3 Здача: 2 квартал 2025 року Площа: 71,27 м² Поверх: 7/9 Надійний забудовник Viking, який з 2019 року реалізує масштабні проєкти. ЖК Viking Hills – третій проєкт компанії, що поєднує якість та сучасні технології будівництва. Переваги ЖК Viking Hills Панорамне розташування – комплекс височіє на пагорбі однієї з наймальовничіших зон Львова Неймовірні краєвиди Зручна інфраструктура 5 км до центру Львова Поруч лікарня Св. Пантелеймона Школи, дитячі садочки, торгові центри, ринки Добре розвинена транспортна мережа Планування квартири Простора кухня-студіо Дві окремі спальні Лоджія Зручний коридор П...
    Рієлтор
  • АН Новий Дім
    72 000 $
    1 600 $/м²

    Тролейбусна вул., 16

    ПРЕМІУМ
    1 кімната
    45 / 13 / 21 м²
    поверх 7 з 9
    сьогодні
    Пропоную на продаж 1-кімнатну квартиру в ЖК «Новація», вул. Тролейбусна.
Квартира розташована на 7 поверсі з 9, з панорамними вікнами, що забезпечують багато природного світла. Площа: 45/13/21 м². Поверх 7/9 Будинок каркасно-монолітний, внутрішні та зовнішні стіни з цегли, утеплення мінеральною ватою 10 см.
Індивідуальне опалення — встановлений котел. Ціна: 72000 $. Переуступка. Здача будинку — 2027 рік Вдалий варіант як для проживання, так і для інвестиції.
    Рієлтор
  • АН Новий Дім
    116 000 $
    1 785 $/м²

    Зелена вул., (Будинок)

    2 кімнати
    65 / 25 / 19 м²
    поверх 6 з 10
    2024 рік побудови
    сьогодні
    Продаж 2-кімнатної квартири в зданій новобудові
ЖК «Там Там 2», вул. Зелена, 267А Загальна площа — 65 м²
Житлова — 25 м²
Кухня-вітальня — 19 м² Поверх: 6 з 10
 Планування: 2 ізольовані спальні простора кухня-вітальня засклена лоджія Оформлене право власності
Індивідуальне опалення — газовий котел Про житловий комплекс: дитячий майданчик гостьовий та підземний паркінг відеоспостереження консьєрж зони відпочинку та спортивний майданчик на даху Ціна: 116 000 $
    Рієлтор
  • АН Новий Дім
    70 000 $
    1 532 $/м²

    Зелена бічна

    1 кімната
    45.7 / 19 / 11 м²
    поверх 1 з 4
    2025 рік побудови
    сьогодні
    Продається сучасна 1-кімнатна квартира з власною терасою в ЖК «Парксайд» Квартира площею 45,7 м² розташована на 1-му поверсі та має велику перевагу — власну терасу, яка стане ідеальним місцем для відпочинку, ранкової кави або облаштування затишної лаунж-зони. Виконано якісний сучасний ремонт у світлих, універсальних тонах, що візуально збільшує простір і дозволяє легко реалізувати будь-який стиль інтер’єру. Квартира повністю готова до заселення — залишилось лише облаштувати меблі під свій смак. Планування продумане та комфортне: • простора кімната з великим вікном та виходом на терасу • окрема зона під кухню (з підведеними комунікаціями) • сучасний санвузол із душовою кабіною, виконаний у с...
    Рієлтор
  • АН Новий Дім
    650 000 €
    5 417 €/м²

    Бойківська вул., 30

    3 кімнати
    120 / 75 / 20 м²
    поверх 8 з 11
    1 тиж. тому
    Пропоную на продаж 3-кімнатну квартиру в ЖК Авалон Люкс. Загальна площа -120 м². Поверх 8/11 Дуже крутий та дорогий дизайнерський ремонт, та меблі. Рекуперація повітря, дорога побутова техніка. Всі деталі та інформація за телефоном! Ціна - 650000 євро.Без СП.
    Рієлтор
  • АН Новий Дім
    270 000 $
    3 659 $/м²

    Замарстинівська вул. (Калініна), 70

    1 кімната
    74 / 18 / 32 м²
    поверх 7 з 12
    1 тиж. тому
    Пропоную на продаж 1-кімнатну квартиру + кухня-студіо на проспекті Чорновола. ЖК Авалон. Загальна площа 73.8/17.8/31.5 м².Поверх 7/12 Дизайнерський ремонт.Забудовник Avalon Inc. Індивідуальне газове опалення, підігрів підлоги.  Облаштована всіма необхідніми меблями та технікою ( варильна поверхня, мікрохвильова піч, холодильник, кондиціонер, Smart TV, посудомийна машина, двоспальне ліжко, вмонтована духова шафа, пральна та сушильна машина). Є гардеробна.Є велика тераса площею 3,3 м². Роздільний санвузол Ціна - 270000 $ Показ в зручний час, по домовленості
    Рієлтор
  • АН Новий Дім
    200 000 $
    1 899 $/м²

    Павла Ковжуна вул., 9

    3 кімнати
    105.3 / 49.9 / 14.8 м²
    поверх 3 з 3
    1 міс. тому
    Пропоную на продаж 3-кімнатну двохрівневу квартиру в серці міста на вул. Ковжуна. Площа - 105,3/49,9/14,8 кв.м. Австрійський будинок. Квартира знаходиться на 3-му, останньому поверсі, двохстороння, частина вікон виходить на вул. Ковжуна, частина - в подвір’я.  Простора, сонячна та світла квартира унікальна тим, що має простору терасу закритого типу Зроблено сучасний ремонт, індивідуальне опалення( котел). На 2-му рівні облаштовано систему кондиціонування, є сигналізація Два санвузли з ванною, гарний та доглянутий під‘їзд з кам‘яними сходами. Вартість – 200000 $. Покази у зручний для вас час.
    Рієлтор
  • АН Новий Дім
    94 720 $
    2 000 $/м²

    Наукова вул., (Будинок)

    1 кімната
    47 / 13 / 20 м²
    поверх 3 з 8
    вчора
    Пропонується до продажу квартира в сучасному житловому комплексі
MECENAT
за адресою: вул. Наукова, 7, Львів. MECENAT — сучасний житловий простір бізнес-класу, де поєднуються комфорт, функціональність та престижна локація. Комплекс створений для людей, які цінують якісне житло, сучасну архітектуру та зручну інфраструктуру. Пропонується квартира вільного планування
Площа — 47,36 м²
Поверх — 3 з 7 Особливістю квартири є власна тераса, яка стане чудовим місцем для відпочинку та створює додатковий простір для комфортного життя. Технічні переваги комплексу: енергоефективна будівля алюмінієві віконні системи з покращеною теплоізоляцією автономне опалення (власний тепловий пункт) сучасні інженерні р...
    Рієлтор
  • АН Новий Дім
    89 984 $
    1 915 $/м²

    Наукова вул., 7

    БЕЗ КОМІСІЇ
    1 кімната
    47 / 13 / 19.7 м²
    поверх 7 з 8
    1 тиж. тому
    MECENAT — житловий та комерційний простір, де бізнес зростає! вул. Наукова, 7 Тут легко почати власну справу, комфортно жити, працювати та впевнено масштабувати бізнес. MECENAT — коли бізнес почувається на своєму місці. Умови покупки: Житлову й комерційну нерухомість, а також місця у паркінгу можна придбати на виплат. Розтермінування надається на період будівництва. Додаткові відсотки не нараховуються. Пропозиція продажу: Квартира вільного планування з терасою. Площа: 47 м² Поверх: 7/8 Висота стелі: 3 м Є варіанти на різних поверхах. На цокольному та першому поверхах розташовані комерційні приміщення з: окремими вхідними групами; панорамними вітринами; високими стелями. Локація та пе...
    Рієлтор
  • АН Новий Дім
    407 275 $
    2 499 $/м²

    Наукова вул., (Будинок)

    3 кімнати
    163 / 80 / 20 м²
    поверх 8 з 8
    1 тиж. тому
    Продаж ексклюзивного пентхаусу WOW-формату в ЖК MECENAT, Наукова, 7 Загальна площа — 162,91 м²
Поверх — 8/8
Тераса — 79,08 м² (коефіцієнт 1/3) Квартира унікальна завдяки терасам та зенітним вікнам — світлопрозорим конструкціям у стелі, які наповнюють простір природним світлом і створюють відчуття відкритості та масштабу. Висота стель — до 3,3 м
Простір, де емоції інвестора перетворюються на капітал. Технічні переваги енергоефективна будівля алюмінієві віконні системи з оптимізованою теплоізоляцією автономне опалення (власний тепловий пункт) Комерційна складова На цокольному та першому поверхах розміщені комерційні приміщення з: окремими вхідними групами панорамними вітринами високими стелями...
    Рієлтор
  • АН Новий Дім
    422 275 $
    2 500 $/м²

    Наукова вул., (Будинок)

    3 кімнати
    168.9 / 88 / 25 м²
    поверх 8 з 8
    1 тиж. тому
    Продаж ексклюзивного пентхаусу WOW-формату в ЖК MECENAT, Наукова, 7 Загальна площа — 168,91 м²
Поверх — 8/8
Тераса — 69,4 м² (коефіцієнт 1/3) Квартира унікальна завдяки терасам та зенітним вікнам — світлопрозорим конструкціям у стелі, які наповнюють простір природним світлом і створюють відчуття відкритості та масштабу. Висота стель — до 3,3 м
    Рієлтор
  • АН Новий Дім
    80 000 $
    1 231 $/м²

    Кирила Студинського вул., 14

    2 кімнати
    65 / 39 / 11 м²
    поверх 9 з 9
    2 тиж. тому
    Продаж 2-кімнатної квартири у ЖК «Шелест» Локація: вул. Студинського
Площа: 65 м² Поверх: 9 з 9 Простора та світла квартира з панорамним краєвидом на центральну частину Львова. Завдяки вдалому плануванню та високому розташуванню, житло наповнене природним світлом протягом усього дня. Про будинок: ЖК «Шелест» — будинок бізнес-класу, збудований з якісних матеріалів: цегляні стіни з утепленням мінеральною ватою металопластикові вікна (2-камерний склопакет, 5-камерний профіль) індивідуальне газове опалення усі необхідні лічильники підземний паркінг комерційні приміщення на перших поверхах Інфраструктура та оточення: зручне транспортне сполучення ТРЦ, школи, дитячий садок — у пішій доступності по...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.